Aktuality

Firemní Kemp AD Group 2022

Když se potkají skvělí lidé, je na stole hned přátelská atmosféra.

Celý článek

Partner akce 24. Mistrovství ČR v balónovém létání

24. Mistrovství ČR v balónovém létání již má své vítěze a nás těší, že jsme mohli být opět součástí v roli partnera akce.

Celý článek

Technické školky na FAST VUT v Brně 2022

Cílem projektu je podporovat technickou a vědeckou gramotnost ve společnosti. Celým programem děti ze školky provázel maskot Bobr.

Celý článek

Mistrovství ČR v balónovém létání 2022 opět za účasti firmy SUBTECH

Mistrovství ČR v balónovém létání se blíží a my jsme opět u toho. 24. ročník odstartuje už 23. 8. 2022 v centru soutěže na Letišti Jindřichův Hradec. 

Celý článek

SIMU – Stavbou Jihomoravského kraje 2020

V prostorách Fakulty stavební VUT v Brně slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Stavba Jihomoravského kraje 2020. V kategorii Stavby občanské vybavenosti první místo získal projekt Komplexní simulační centrum MU.

Celý článek

Kemp AD Group 2021

V polovině září proběhl další ročník námi velmi oblíbeného Kempu AD Group. Opět jsme se setkali na Baldovci, kde jsme zapálili pomyslnou olympijskou pochodeň našich olympijských her AD Group.

Celý článek

Dětský den AD Group

Máme za sebou naši první letošní společnou akci, tradiční Dětský den AD Group, tentokrát na téma „Záchranářský den“.

Celý článek

Konference BIM pro ADMD

Valné hromady se zúčastnil ředitel společnosti SUBTECH, s.r.o., který prezentoval zahraniční zkušenosti práce s Revitem a 3D modelem, což je jiný systém než dodavatelé dřevostaveb používají.

Celý článek

Technické školky na FAST VUT v Brně 2020

S radostí Vám oznamujeme, že i letos jsme stejně jako v letech předcházejících opět podpořili projekt Technické školky na fakultě stavební, který je zaměřen na vzdělávání dětí. Prvním tématem letošního ročníku bylo dřevo, kdy malí žáci mohli interaktivní formou obje

Celý článek

SIMU – Komplexní simulační centrum Masarykovy Univerzity

Aktuálně pracujeme na unikátním projektu v areálu Masarykovy univerzity. Jedná se o Simulační centrum Lékařské fakulty Masarykovy univerzity, zkráceně SIMU.  Komplexní simulační centrum v Univerzitním kampusu Bohunice bude sloužit zejména studentům studijních programů Všeobec

Celý článek

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě

Omezení provozních hodin

 

Vzhledem k ochraně klientů a zaměstnanců, jsme provoz firmy rozdělili na pracovníky v kanceláří a na home-office. Z těchto důvodů jsme omezili i provozní hodiny v našich kancelářích na ul. Slovinské. Nové provozní hodiny Po až Pá od 10:00 hod do 14:00 hod.

Nadále Vám, ale rádi poskytneme jakékoliv informace i mimo tyto hodiny na telefonech a mailech.