Aktuality

Odborná technická konference pro BIM 2019

Společnost Cadconsulting pořádá odbornou konferenci sestávající ze sady technických přednášek a workshopů, jejichž nosným tématem bude BIM..

Celý článek

Kemp AD Group 2019

V polovině září proběhl další ročník oblíbeného Kempu AD Group, tentokrát jsme se všichni nalodili na palubu Baldovce jako „Námořníci a Piráti“.

Celý článek

Proběhl 3.ročník GREEN WAY DAY

Na začátku září proběhl již třetí ročník konference GREEN WAY DAY 2019. Jednalo se o spolkové setkání odborné technické veřejnosti z řad projektantů, dodavatelů, výrobců (prodejců) i provozovatelů technických zařízení budov. Účelem tohoto setkání je vytvořit neform

Celý článek

Letošní balonové mistrovství skončilo

V týdnu od 20-24.8.2019 se v Jindřichově Hradci konalo Mistrovství ČR v balónovém létání. Firma SUBTECH je pravidelným sponzorem těchto závodů.  Pro tento rok jsme se stali významným partnerem MČR.

Celý článek

Jsme hrdý partner Mistrovství ČR 2019 v balónovém létání

Pro tento rok jsme se stali významným partnerem MČR v Jindřichově Hradci, které se koná v termínu 20-24.8.2019.

Celý článek

Obchodní centrum Forum Prešov

Ve spolupráci s brněnským ateliérem společnosti Arch.Design pracujeme již několik měsíců na projektu nového obchodního centra v Prešově.

Celý článek

Vesmírný den pro děti i dospělé

Letošní Den dětí skupiny AD Group se poprvé v historii konal v brněnské hvězdárně a planetáriu. Tématicky jsme jej nazvali Vesmírný den pro děti i dospělé. Sešli jsme se v neuvěřitelném počtu téměř 250 účastníků! 

Celý článek

Nemocnice nové generace v Bratislavě v BIM

Rádi bychom Vám představili jeden z našich zajímavých a zároveň největších projektů, které jsme ve zdravotnictví zpracovávali. Jedná se o projekt nemocnice nové generace s podlahovou plochou téměř 45tis. m2.

Celý článek

X. sympozium Green Way 2019

Společnost pro techniku prostředí připravila jubilejní 10. ročník tohoto tradičního setkání, které se v roce 2019 pořádalo v Brně.

Celý článek

Vánoční večírek AD Group 2018

Vánoční večírek AD Group aneb Hawaii party jak se patří. Jak už titulek napovídá, letošní večírek AD Group se nesl v havajském duchu.

Celý článek