Aktuality

Jsme hrdý partner Mistrovství ČR 2019 v balónovém létání

Pro tento rok jsme se stali významným partnerem MČR v Jindřichově Hradci, které se koná v termínu 20-24.8.2019.

Celý článek

Obchodní centrum Forum Prešov

Ve spolupráci s brněnským ateliérem společnosti Arch.Design pracujeme již několik měsíců na projektu nového obchodního centra v Prešově.

Celý článek

Vesmírný den pro děti i dospělé

Letošní Den dětí skupiny AD Group se poprvé v historii konal v brněnské hvězdárně a planetáriu. Tématicky jsme jej nazvali Vesmírný den pro děti i dospělé. Sešli jsme se v neuvěřitelném počtu téměř 250 účastníků! 

Celý článek

Nemocnice nové generace v Bratislavě v BIM

Rádi bychom Vám představili jeden z našich zajímavých a zároveň největších projektů, které jsme ve zdravotnictví zpracovávali. Jedná se o projekt nemocnice nové generace s podlahovou plochou téměř 45tis. m2.

Celý článek

X. sympozium Green Way 2019

Společnost pro techniku prostředí připravila jubilejní 10. ročník tohoto tradičního setkání, které se v roce 2019 pořádalo v Brně.

Celý článek

Vánoční večírek AD Group 2018

Vánoční večírek AD Group aneb Hawaii party jak se patří. Jak už titulek napovídá, letošní večírek AD Group se nesl v havajském duchu.

Celý článek

Nová budova fakultní nemocnice v Olomouci otevřena!

Nejmodernější budova ve Fakultní nemocnici Olomouc se dočkala na začátku září letošního roku slavnostního otevření.

Celý článek

Firemní Kemp AD Group 2018

Minulý týden proběhl další ročník našeho oblíbeného firemního Kempu AD Group. Po několika letech jsme se opět vrátili na Baldovec...

Celý článek

Ohlédnutí se za odborným seminářem Větrání kanceláří

11. září 2018 se v Praze na Masarykově koleji ČVUT  konal seminář na téma Větrání kanceláří. Naše společnost Subtech byla partnerem této akce.

Celý článek

Mistrovství ČR v balónovém létaní 2018 za účasti firmy SUBTECH

Včerejším dnem odstartoval již 22 ročník Mistrovství České republiky v balónovém létání, které se letos koná ve starém Městě a Uherském Hradišti.

Celý článek