Profil

PROJEKCE TECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ BUDOV

„Současné budovy nejsou jen o architektuře, ale také o vybavení a zařízeních, která dělají užívání budov lepší. Naším cílem je navrhovat a stavět právě takové budovy, ve kterých se budou lidé cítit příjemně.“

Nabízíme projektovou činnost v oborech elektroinstalace, vzduchotechnika, chlazení, vytápění, a ZTI -zdravotně technické instalace. Zajišťujeme také technický dozor investora v oborech technického zařízení budov a posudky. 

 

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Společnost SUBTECH, s.r.o. vznikla spojením dvou významných společností: LUFT PROJEKT s.r.o. a TUFFY spol. s.r.o.

1991 – 2012

TUFFY spol. s.r.o. – byla založena v roce 1991 a její hlavní činností bylo projektování. Pod hlavičkou volnočasového potápěčského klubu začali pracovat odborníci – specialisté na zdravotnické stavby. Zvyšováním odborné kvalifikace a praktickými zkušenostmi se firma zařadila mezi přední zpracovatele projektů elektro-silnoproud nejenom zdravotnických objektů u nás, ale i v zahraničí.

2003 – 2012

LUFT PROJEKT s.r.o. – od roku 2003 nabízela své služby v oblastech tvorby projektové dokumentace, vzduchotechniky, klimatizace, topení a chlazení. Realizaci jejich projektů najdete v mnoha obchodních a společenských centrech, nemocnicích, bankách, v občanské a bytové výstavbě, v průmyslových objektech a zařízeních.  Mezi jejich služby patřila nejenom tvorba projektové dokumentace, ale i tvorba cenových návrhů, poradenství, měření a posuzování vzduchotechniky parametrů.

 

JSME ZELENÁ FIRMA

Naše společnost se zapojila do projektu Zelená firma a umožňuje svým zaměstnancům zbavit se ekologickým způsobem vysloužilých drobných elektrospotřebičů a baterií, čímž rozšiřuje svoje aktivity v oblasti ochrany životního prostředí. Cílem projektu Zelená firma je ochrana životního prostředí zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace nepotřebných elektrozařízení. Iniciátorem projektu je společnost REMA Systém a.s., která zajišťuje organizaci sběru, třídění, recyklaci a nakládání s elektro-odpadem v celé České republice.

Zelená firma_SUBTECH

 

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě

Omezení provozních hodin

 

Vzhledem k ochraně klientů a zaměstnanců, jsme provoz firmy rozdělili na pracovníky v kanceláří a na home-office. Z těchto důvodů jsme omezili i provozní hodiny v našich kancelářích na ul. Slovinské. Nové provozní hodiny Po až Pá od 10:00 hod do 14:00 hod.

Nadále Vám, ale rádi poskytneme jakékoliv informace i mimo tyto hodiny na telefonech a mailech.