Vánoční večírek AD Group 2018

Vánoční večírek AD Group aneb Hawaii party jak se patří.

Jak už titulek napovídá, letošní večírek AD Group se nesl v havajském duchu. A že to byla opravdu veselá párty! Tolik havajanů a havajanek si troufám tvrdit hotel Maximus Resort, kam jsme se po dvou letech vrátili, ještě nezažil.

Účast byla s přehledem největší za celou historii AD Group a nálada byla skvělá. O tu se v průběhu večera starali kapela Hamrla Boys a DJ Pacek, kteří nás večerem provázeli. Maximus Resort nabídl jako vždy úžasné jídlo a pití a všechen personál se o nás moc hezky staral.

Program byl bohatý. Brzy po proslovu pana Kobzy a ředitelů našich firem, ve kterém všichni zhodnotili uplynulý rok a předali nám poselství do roku 2019, následovalo vystoupení havajských tanečnic a výuka tance HULA HULA. O překvapení večera se postaral hotel Maximus Resort, který pro nás připravil krásný ohňostroj.

Krátce řečeno, bylo to moc fajn.

Všem patří velké díky a těšíme se zase příště.

Vendy Rosívalová

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě

Omezení provozních hodin

 

Vzhledem k ochraně klientů a zaměstnanců, jsme provoz firmy rozdělili na pracovníky v kanceláří a na home-office. Z těchto důvodů jsme omezili i provozní hodiny v našich kancelářích na ul. Slovinské. Nové provozní hodiny Po až Pá od 10:00 hod do 14:00 hod.

Nadále Vám, ale rádi poskytneme jakékoliv informace i mimo tyto hodiny na telefonech a mailech.