Firemní kemp AD Group Sokolák 2016

Po roce se opět setkala celá naše skupina AD Group na firemním kempu, tentokrát na Sokoláku. V příjemném prostředí brněnské přehrady jsme strávili skvělý sobotní den.

Firemní den se nesl ve sportovním duchu. Během závodů dračích lodí jsme si vyzkoušeli nejen týmového ducha ale i synchronizaci jednotlivých členů posádek – celkem se závodů zúčastnilo 6 posádek, které vytvořili kolegyně, kolegové a děti. Dalším sportovní klání se dělo při tradičním turnaji v bechvolejbale. V těsném finále se podařilo obhájit týmu Jedničky loňské vítězství.

Na své si přišli i děti, pro které naše skvělé animátorky připravili soutěže, ve kterých museli prokázat zručnost při zdolávání pavučinové sítě, obratnost při slalomu a vědomost při hmatové soutěži. Navíc si, nejen děti, mohli vyzkoušet i BUBBLE Ball, kriket, fotbal nebo stolní tenis.

Večerním posezením u ohně a závěrečnou diskotékou jsme ukončili skvělý den se svými kolegy, plný překvapení a nových setkání.

Všem moc děkujeme, že jste dorazili na Firemní kemp AD Group na Sokoláku!

Těšíme se na další setkání!

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě

Omezení provozních hodin

 

Vzhledem k ochraně klientů a zaměstnanců, jsme provoz firmy rozdělili na pracovníky v kanceláří a na home-office. Z těchto důvodů jsme omezili i provozní hodiny v našich kancelářích na ul. Slovinské. Nové provozní hodiny Po až Pá od 10:00 hod do 14:00 hod.

Nadále Vám, ale rádi poskytneme jakékoliv informace i mimo tyto hodiny na telefonech a mailech.