Vánoční večírek AD Group

Kdo si myslí, že nejlepší tečkou na konci roku je vánoční večírek? U nás v AD Group si to myslíme všichni. Málo která příležitost si vyslouží tak hojnou účast a nadšení, se kterým se vedou rozhovory mezi týmy a napříč firmami. Navážou se nová přátelství, zhodnotí se minulé měsíce a proberou ty nadcházející. A to vše v krásném prostředí Maximus Resort s bohatým programem.

Tentokrát jsme se nechali zavést červeným kobercem do Casina Royale. Vzduch voněl vzrušením, hudba hrála tak, že parket skoro nezůstal ani minutu prázdný, kouzelník se svou trapnomagií nám vehnal slzy smíchu do očí  a celou atmosféru plnou karetní výzdoby doplňovalo auto Jamese Bonda Aston Martin. No a samozřejmě to nejdůležitější se dělo v části, kde naši kolegové zcela propadli hazardu a hráli, sázeli, blafovali a slastně vyhrávali.

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě

Omezení provozních hodin

 

Vzhledem k ochraně klientů a zaměstnanců, jsme provoz firmy rozdělili na pracovníky v kanceláří a na home-office. Z těchto důvodů jsme omezili i provozní hodiny v našich kancelářích na ul. Slovinské. Nové provozní hodiny Po až Pá od 10:00 hod do 14:00 hod.

Nadále Vám, ale rádi poskytneme jakékoliv informace i mimo tyto hodiny na telefonech a mailech.