Švédská společnost Mölnlycke otevřela novou výrobní halu

Na místě bývalého dolu Dukla v průmyslové zóně Havířov-Dolní Suchá byla otevřena nová výrobní hala švédské společnosti Mölnlycke Health Care. Provoz se zaměřuje na výrobu jednorázových chirurgických ProcedurePak®setů, stejně jako fungující provoz v Karviné.

Švédská společnost Mölnlycke Health Care má již jednu továrnu v blízké Karviné, která je v provozu již od roku 2002. Výrobní kapacity však nestačí uspokojit stále rostoucí poptávku jednorázových chirurgických setů ročně. V Havířově tak došlo k výstavbě největší sterilizační linky v Evropě s novým špičkovým vybavením a automatizovanou výrobou. Ta slibuje až 70% zvýšení výrobních kapacit.

Na místě bývalé důlní lokality Dolní Suchá byla vystavena za bezmála 15 měsíců nová výrobní hala společnosti MHC. Na ploše 24 000 m2 najde do konce roku 2018 zaměstnání více než 1 000 lidí. Vytvoření nových pracovních pozic vítá i primátorka města Havířova Jana Feberová.

Společnost Mölnlycke Health Care patří mezi přední světové výrobce zdravotnického náčiní. Jedním z klíčových produktů výroby jsou jednorázové chirurgické sety ProcedurePak®.

Na výstavbě nové továrny společnosti Mölnlycke Health Care, se společnost SUBTECH podílela v rozsahu Technický dozor investora v profesích Rozvody tepla a chladu, Vzduchotechnika, Zdravotechnika, Měření a regulace a také Elektroinstalace, jakožto silnoproudé a slaboproudé. Dále také koordinace dodávky a připojení technologie.

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě

Omezení provozních hodin

 

Vzhledem k ochraně klientů a zaměstnanců, jsme provoz firmy rozdělili na pracovníky v kanceláří a na home-office. Z těchto důvodů jsme omezili i provozní hodiny v našich kancelářích na ul. Slovinské. Nové provozní hodiny Po až Pá od 10:00 hod do 14:00 hod.

Nadále Vám, ale rádi poskytneme jakékoliv informace i mimo tyto hodiny na telefonech a mailech.