NFA otevřel prostory nového depozitáře

Za přítomnosti ministra kultury Daniela Hermana, hejtmanky středočeského kraje Jaroslavy Jermanové Pokorné a generálního ředitele NFA Michala Breganta byl slavnostně otevřen nový depozitář Národního filmového archivu (NFA)

Nový technicky vyspělý objekt, který se nachází v obci Hradištko ve Středočeském kraji, poskytne dokonalé prostředí pro dlouhodobé uložení filmového materiálu. Prostor depozitáře svým technickým vybavením zajistí ideální teplotu -5°C a relativní vlhkost 35%. Tyto hodnoty byly zvoleny jako optimální k ochraně filmových materiálů a zajištění jejich životnosti až na 400 let.

Na depozitáři za 155 milionů korun, který vznikl podle návrhu ing. arch. Martina Kotíka, se naše společnost SUBTECH podílela jako projektant některých profesí TZB. Projekt nového depozitáře byl financován v rámci programu Ministerstva kultury ČR „Péče o národní kulturní poklad“.

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě

Omezení provozních hodin

 

Vzhledem k ochraně klientů a zaměstnanců, jsme provoz firmy rozdělili na pracovníky v kanceláří a na home-office. Z těchto důvodů jsme omezili i provozní hodiny v našich kancelářích na ul. Slovinské. Nové provozní hodiny Po až Pá od 10:00 hod do 14:00 hod.

Nadále Vám, ale rádi poskytneme jakékoliv informace i mimo tyto hodiny na telefonech a mailech.