Moderní i nadčasové nákupní centrum Central Jablonec

Přímo v srdci města Jablonce, tradičního sklenářského řemesla a bižuterie, obchodu a bohaté historie, vzniká nové netradiční obchodní centrum Central Jablonec. 

Central Jablonec je strategicky umístěn přímo do centra města, poskytující snadný přístup veřejnou dopravou a autem, tak pěšky z historické části Jablonce. Projekt obchodně-společenského centra Central Jablonec se nachází přímo na začátku pěší zóny, mezi ulicemi Generála Mrázka a ulicí Máchovou. Na přilehlou pěší zónu navazuje průchod obchodním centrem v místě stávající ulice Jugoslávská, který tak opticky budovu rozdělí na dvě části. Projekt má ambici přinést tradičnímu městu oživení v podobě nových možností v nakupování a kvalitních službách a vytvoří novou destinaci zábavy a společenského vyžití. Obchodní centrum Central Jablonec je dalším komerčním projektem developerské skupiny Crestyl, působící na českém realitním trhu od roku 1996. Prvotní návrhy centra Central Jablonec připravila architektonická kancelář KRR architektura. Na prvotní koncepci následně navázala kancelář Chapman Taylor.

Obchodně společenské centrum Central Jablonec s prodejní plochou více než 13 tis. m2 vzniká v srdci centra Jablonec nad Nisou. Plánovaná struktura nájemců je rozmanitá,Projekt vznikal ve spolupráci  zaměřená na aktuální potřeby zákazníků a naplnění všech požadavků na kvalitní služby a nakupování. V projektu budou zastoupeny nejen mezinárodní renomované značky, které dosud ve městě nefigurovaly, ale i domácí obchodníci. Zákazníci mezi téměř 70 obchodními jednotkami naleznou širokou škálu služeb a zboží, jako jsou například banka, lékárna či květinářství, samozřejmostí je i supermarket.  K zaslouženému odpočinku u kávy nebo posezení s přáteli poslouží kavárny a jednotky rychlého občerstvení, které nabídnou výhled do přilehlého parku. Pro zákazníky bude k dispozici také dvoupatrové parkoviště s kapacitou téměř 200 míst.

Objekt je třípodlažní s malým suterénem a několika malými střešními nástavbami. Jedná se o monolitický železobetonový skelet se ztužujícími jádry a stěnami a výplňovými vyzdívkami. Společné vnitřní prostory (zejména pasáže) jsou opatřeny keramickou dlažbou a členitým sádrokartonovým podhledem, ve kterém jsou průhledy z přízemí až do střešních světlíků. Hlavním prvkem v pasážích jsou výkladce do nájemních jednotek. Pasáže budou dále vybaveny mobiliářem pro zpříjemnění prostoru, např. lavice, informační tabule, odpadkové koše.

Naše společnost zpracovává PD zdravotnických instalací, plynu, rozvodu tepla a chladu a také vzduchotechniku.

 

 

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě

Omezení provozních hodin

 

Vzhledem k ochraně klientů a zaměstnanců, jsme provoz firmy rozdělili na pracovníky v kanceláří a na home-office. Z těchto důvodů jsme omezili i provozní hodiny v našich kancelářích na ul. Slovinské. Nové provozní hodiny Po až Pá od 10:00 hod do 14:00 hod.

Nadále Vám, ale rádi poskytneme jakékoliv informace i mimo tyto hodiny na telefonech a mailech.