Lyžařský zájezd do Jeseníků

Vyrazili jsme na hory a užili si pohodu v Pensionu Adam, nacházející se v malé podhorské osadě Vidly nedaleko od Vrbna pod Pradědem

Je třeba stmelovat kolektiv a tak jsme se rozhodli strávit příjemný prodloužený víkend a užít si společně bílou stopu i pěší turistiku. Běžkaře první den čekalo zdolat trasu dlouhou zhruba 21 km z Červenohorského sedla přes Švýcárnu na Praděd. My pěší turisté jsme zavítali do města Jeseník. Výlet jsme si obohatili návštěvou Geschaderova domu, který ukrývá místní expozici Čarodejnického procesu na Jesenicku. Konečné stoupání do cíle na Praděd zhatila mlha a tak jsme se občerstvili na úpatí nejvyšší hory v nejstarší horské chatě v Jeseníkách na Barborce a pomalu vyrazili zpět.

Probuzení do druhého dne bylo ve znamení čerstvě napadeného sněhu a dobré nálady. Na běžkách jsme se vydali na trasu dlouhou 16 km směr Videlské sedlo s cílem na Červenohorském sedle. Díky vydařené zkratce našeho šéfa, jsem zdárně, i když i po zadku, dojeli do cíle. Celková úspěšnost zkratky činila jednu ohnutou hůlku a sníh všude možně a hlavně příjemný pocit ze společně stráveného času. Turisti si prohlédli vodní elektrárnu Dlouhé Stráně a Kouty nad Desnou.

I když jsme se rozdělili na dva tábory – běžkaře a turisty – dojmy z výletů jsme si pak sdělili u večerního posezení, ke kterému patřila hudba a samozřejmě ochutnávka místní tekuté speciality Praděda.

Všichni jsme přežili ve zdraví a těšíme se zase na příští rok v bílé stopě.

 

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě

Omezení provozních hodin

 

Vzhledem k ochraně klientů a zaměstnanců, jsme provoz firmy rozdělili na pracovníky v kanceláří a na home-office. Z těchto důvodů jsme omezili i provozní hodiny v našich kancelářích na ul. Slovinské. Nové provozní hodiny Po až Pá od 10:00 hod do 14:00 hod.

Nadále Vám, ale rádi poskytneme jakékoliv informace i mimo tyto hodiny na telefonech a mailech.