Firemní kemp AD Group 2017 – počasí navzdory

Letos se firemní kemp AD Group, po loňském úspěchu, konal opět na „Sokoláku“ na Brněnské přehradě. I přes deštivé počasí se účastníci dostavili v hojném počtu včetně dětí.

Po slavnostním zahájení, následoval závod oblíbených dračích lodí. Šest statečných posádek se zhostilo úkolu s maximálním nasazením. Po vydatném obědě se děti s rodiči vydaly na dobrodružnou procházku formou geocachingu po stopách Brněnských pověstí. Déšť pořád neustával, ale nám to náladu nezkazilo.

Odpoledne byly připraveny zajímavé workshopy. Speciální kávový Cuptasting s ochutnávkou výborných kvalitních a exotických káv a také Street Dance taneční workshop nejen pro děvčata. Hrstka největších odvážlivců si dokonce naordinovala malý turnaj v beachvolejbalu v naprosto mokrém písku.

Po vyhlášení výsledků závodu dračích lodí, nás čekala zasloužená odměna, raut plný dobrot. Závěr večera nám zpříjemnila úžasná kapela Zelená pára a taneční plac byl jen náš.

Děkujeme všem zúčastněným za perfektní atmosféru i přes velkou nepřízeň počasí a těšíme se na příští ročník 🙂

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě

Omezení provozních hodin

 

Vzhledem k ochraně klientů a zaměstnanců, jsme provoz firmy rozdělili na pracovníky v kanceláří a na home-office. Z těchto důvodů jsme omezili i provozní hodiny v našich kancelářích na ul. Slovinské. Nové provozní hodiny Po až Pá od 10:00 hod do 14:00 hod.

Nadále Vám, ale rádi poskytneme jakékoliv informace i mimo tyto hodiny na telefonech a mailech.