Firemní cyklovýlet po krásách Moravy

V rámci firemních společných akcí pořádané u nás ve společnosti jsme tentokrát vyrazili objevovat krásy Moravy

Rozhodli jsme se jet na třídenní cyklotoulky po Moravě, konkrétně do blízkosti obce Březník. A že bylo co objevovat a obdivovat. Na naší cyklotrase nesměla chybět necelé 4 kilometry vzdálená obec Kralice nad Oslavou. Návštěvou muzejního objektu – Památníku Bible kralické z roku 1969 jsme všichni zavzpomínali na školní výlety a připomenuli jsme si první český překlad bible z původních jazyků. 

Ze vzpomínek na školní lavice jsme opět šláply do pedálů a vypravili jsme se směr Dalešická přehrada. S ohledem na počasí, které bylo ideální na kolo, ale ne ke koupání jsme se rozhodli pokračovat ve spanilé jízdě do vytouženého cíle. Tím nebylo nic jiného než nádvoří Dalešického pivovaru, pivovaru filmových Postřižin. Poetické místo a chladivě orosené sklenice zahnali žízeň. Jen ten Pepin chyběl. Stav tachometru na konci výletu byl úctyhodných 55 kilometrů.

O tom, že nuda rozhodně nebyla, svědčí i pár fotografií níže.

 

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě

Omezení provozních hodin

 

Vzhledem k ochraně klientů a zaměstnanců, jsme provoz firmy rozdělili na pracovníky v kanceláří a na home-office. Z těchto důvodů jsme omezili i provozní hodiny v našich kancelářích na ul. Slovinské. Nové provozní hodiny Po až Pá od 10:00 hod do 14:00 hod.

Nadále Vám, ale rádi poskytneme jakékoliv informace i mimo tyto hodiny na telefonech a mailech.