Dětský den AD Group

Máme za sebou naši první letošní akci!
Loňský rok našim týmovým setkáním úplně nepřál a tak bychom si to letos chtěli vynahradit. První akcí, které se naši zaměstnanci mohli zúčastnit, byl tradiční Dětský den AD Group, tentokrát na téma „Záchranářský den“.
 
Celá akce probíhala na Brněnské přehradě se skvělým občerstvením z Beach Bar Hříbek. Pro všechny malé i velké záchranáře byl připraven pestrý program od Vodní záchranná služba Brno-město. V průběhu celého slunečného odpoledne si na jednotlivých stanovištích mohly děti vyzkoušet resuscitaci, jak zastavit krvácení nebo se podívat, jak to vypadá uvnitř sanitky. Nezapomněli jsme ani na dětské dílničky a populární malování na obličej.
 
Akci jsme mimo jiné zahájili již tradičním zasazením stromu, tentokrát jsme vybrali buk – v rámci projektu Stromy pro Brno, který je zaštítěn našim Nadačním fondem AD Group srdcem.
 
Moc všem děkujeme, byli jste super. Obrovské díky patří hlavně našim nezištným dobrovolníkům.
Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě

Omezení provozních hodin

 

Vzhledem k ochraně klientů a zaměstnanců, jsme provoz firmy rozdělili na pracovníky v kanceláří a na home-office. Z těchto důvodů jsme omezili i provozní hodiny v našich kancelářích na ul. Slovinské. Nové provozní hodiny Po až Pá od 10:00 hod do 14:00 hod.

Nadále Vám, ale rádi poskytneme jakékoliv informace i mimo tyto hodiny na telefonech a mailech.