Barokní divadlo – Lednice

Tip na léto: Zámecké barokní divadlo | Zámek Valtice

Obnova zámeckého barokního divadla, na které se podílela i firma SUBTECH je zajímavým místem k návštěvě

I když prázdniny pomalu spějí do své druhé poloviny, je stále dost času na letní výlety, spojené s poznáním. Jedním ze zajímavých míst k návštěvě je barokní divadlo Zámku Valtice. Díky zážitkovému okruhu, který všechny malé i velké návštěvníky nechá nahlédnout do všech koutů nově opraveného divadla. To bylo u příležitosti návštěvy císaře Leopolda II. otevřeno roku 1970.

Po zničení ve 20. století došlo v roce 2014-2015 k jeho rekonstrukci, na které se podílela i společnost SUBTECH. Na projektu obnovy jednoho z českých unikátů jsme se podíleli zpracováním profesí vzduchotechniky, elektroinstalace  a vytápění.

Pokud se tedy chystáte na jižní Moravu, určitě nezapomeňte navštívit zákulisí divadla. Po zhlédnutí historie divadla na filmovém plátně, se následně s průvodcem podíváte do zákoutí jeviště. Pod jevištěm nahlédnete do úžasné divadelní mašinerie a vlastnoručně si budete moci vyzkoušet výměnu kulis.

Více informací o prohlídkovém okruhu „Cesta zákulisím barokního divadla“ naleznete na stránkách Zámku Valtice.

Zdroj fotografií: Národní památkový ústav – Zámek Valtice

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě

Omezení provozních hodin

 

Vzhledem k ochraně klientů a zaměstnanců, jsme provoz firmy rozdělili na pracovníky v kanceláří a na home-office. Z těchto důvodů jsme omezili i provozní hodiny v našich kancelářích na ul. Slovinské. Nové provozní hodiny Po až Pá od 10:00 hod do 14:00 hod.

Nadále Vám, ale rádi poskytneme jakékoliv informace i mimo tyto hodiny na telefonech a mailech.