Profil

 

Naše společnost se zaměřuje na obor Technických zařízení budov.

Mnohaleté zkušenosti našich inženýrů-specialistů jsou zárukou kvalitně připravené projektové dokumentace. V posledních letech se zaměřujeme také na technický dozor investora v rámci technického zařízení budov. Naše realizace projektů najdete ve zdravotnictví, školství, v průmyslových objektech a halách a mnoha obchodních a společenských centrech a dalších. Díky tomu máme také dostatek profesionality a zkušenosti při výkonu těchto činností.

 

CO NABÍZÍME

Projektová činnost v oborech

  • elektroinstalace

  • vzduchotechnika

  • chlazení

  • vytápění

  • zdravotně technické instalace

  • OTK, odvod tepla a kouře

  • PENB, průkazy energetické náročnosti budov

TDI, technický dozor investora

  • v oborech technického zařízení budov

  • posudky

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Společnost SUBTECH, s.r.o. vznikla spojením dvou významných společností: LUFT PROJEKT s.r.o. a TUFFY spol. s.r.o.

1991 – 2012

TUFFY spol. s.r.o. – byla založena v roce 1991 a její hlavní činností bylo projektování. Pod hlavičkou volnočasového potápěčského klubu začali pracovat odborníci – specialisté na zdravotnické stavby. Zvyšováním odborné kvalifikace a praktickými zkušenostmi se firma zařadila mezi přední zpracovatele projektů elektro-silnoproud nejenom zdravotnických objektů u nás, ale i v zahraničí.

2003 – 2012

LUFT PROJEKT s.r.o. – od roku 2003 nabízela své služby v oblastech tvorby projektové dokumentace, vzduchotechniky, klimatizace, topení a chlazení. Realizaci jejich projektů najdete v mnoha obchodních a společenských centrech, nemocnicích, bankách, v občanské a bytové výstavbě, v průmyslových objektech a zařízeních.  Mezi jejich služby patřila nejenom tvorba projektové dokumentace, ale i tvorba cenových návrhů, poradenství, měření a posuzování vzduchotechniky parametrů.

 

JSME ZELENÁ FIRMA

Naše společnost se zapojila do projektu Zelená firma a umožňuje svým zaměstnancům zbavit se ekologickým způsobem vysloužilých drobných elektrospotřebičů a baterií, čímž rozšiřuje svoje aktivity v oblasti ochrany životního prostředí. Cílem projektu Zelená firma je ochrana životního prostředí zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace nepotřebných elektrozařízení. Iniciátorem projektu je společnost REMA Systém a.s., která zajišťuje organizaci sběru, třídění, recyklaci a nakládání s elektro-odpadem v celé České republice.

Zelená firma_SUBTECH